РАНКОВЕ НАВЧАННЯ
з 23.04
МІНІ ГРУПИ - 5 ОСІБ!
teachers
Розмовляй вже за 2 місяці!
Запис на безкоштовне
пробне заняття
Breakfast, lunch, dinner + brunch and supper

Breakfast, lunch, dinner + brunch and supper

Breakfast -
це перший прийом їжі - сніданок. Дане слово походить від виразу to break the fast (дослівно - зламати піст), тобто прийняти першу повноцінну іжу після посту. В Америці як і в Європі breakfast вживають між 7 і 10 годинами ранку.
Lunch -
ми перекладаємо як обід, але це не зовсім обід в розумінні пересічного українця. Lunch зазвичай відбувається швидше ніж обід у нас - між 11 і 13 годинами раку. Lunch зазвичай складається з легких страв (салати, сендвічі). Не прийнято накчувати себе жирним м'ясом чи супами.
Dinner -
зазвичай ми перекладаємо Dinner як вечеря, хоча насправді це пізній обід, що відбувається між 16.00 і 18.00. Насправді це основний прийом іжі за день. Dinner складається з декількох страв і триває довше ніж швидкий lunch чи breakfast. Dinner передбачає не тільки споживання їжі, але й спілкування.
Brunch -
це другий пізній сніданок який переростає в обід (breakfast + lunch = brunch). Зазвичай brunch припадає на вихідні, коли люди проводять час вдома, нікуди не спішать.
Supper -
Багато підручників і вчителів кажуть, що це застаріле слово і ніде не вживається, хоча насправді в США існує таки  слово supper, яке означає пізню вечерю - їжа після 22.00. Ви почуєте його в південних штатах та в Канаді.