РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА
під ключ
ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ!
teachers
Розмовляй вже за 2 місяці!
Запис на безкоштовне
пробне заняття
Кадри вирішують все!

Кадри вирішують все!

- А хто у вас викладає англійську?
Це питання чуємо щоразу від учнів, які хочуть записатися до нас на навчання
Як правильно і, головне, коротко відповісти на нього?
Тому сьогоднішня новина саме про те, хто викладає англійську та забезпечує повноцінне функціонування мовної школи Liberty.
 
У мовній школі Liberty на даний час працює 12 викладачів віком від 25 до 45 років.З них один старший викладач - Ольга Сащин, яка працює з першого дня заснування школи (2005 рік). Всі викладачі з вищою філологічною освітою, пройшли стажування та навчання по нашій методиці викладання.
 
Сьогодні знайомимо вас з трьома з них та з нашим адміністратором, з якою спілкуються всі без вийнятку учні, і яка завжди першою бере удар на себе при будь яких складних ситуаціях.
 
На фото (зліва направо) викладач Марина Короленко, викладач Тетяна Сало, викладач Юля Кушнір та посередині адміністратор Тетяна Демчишина.
 
Марина Короленко - вік 27 років. Закінчила Хмельницький Національнийний Університет та здобула кваліфікацію "магістр філології, викладач англійської мови та літератури".
Марина - улюблениця учнів. На індивідуальні заняття з нею уже маємо чергу. Раніше Марина працювала з дітками, тому до усіх учнів ставиться як до дітей і пояснює все дуже просто і доступно. З нами вже 2 роки.
 
Тетяна Сало - вік 26 років. Закінчила Львівський Національний Університет ім. Івана Франка за спеціальністю англійська мова та література. Не зважаючи на свій вік, Таня вже має великий досвід викладання англійської для дорослих. Також сама розробляє курси під корпоративних клієнтів та професійно робить переклади. З нами уже 3 роки.
 
Юлія Кушнір - вік 31 рік. Також навчалася та отримала диплом магістра Університету ім. Івана Франка за спеціальністю англійська мова та література. Ще Юля довгий час жила в Канаді, там же ж і закінчувала середню школу та економічний коледж, тому добре орієнтується не тільки в загальній, але і в діловій англійській мові. Про що мали змогу пересвідчитись не одні наші корпоративні клієнти. З нами 3 роки.
 
Адміністратор Тетяна Демчишина.
Таня тривалий час жила та працювала у Векобританії, тому чудово володіє розмовною англійською мовою та має величезний досвід адміністративної роботи з людьми різного віку та статусу.    
Таня надзвичайно відповідальна та лояльна людина. До її порад дослуховуються і викладачі, і керівництво. А клієнти завжди в індивідуальному порядку вирішують будь які свої проблеми, пов'язані з навчанням.
 
Приходьте до нас на навчання, знайомтеся з викладачами, адже вивчити англійську з Liberty - це просто!