РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА
під ключ
ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ!
teachers
Розмовляй вже за 2 місяці!
Запис на безкоштовне
пробне заняття
Основні проблеми, які зустрічаються при вивченні англійської мови

Основні проблеми, які зустрічаються при вивченні англійської мови

Ви все життя вчите англійську - вмієте писати і читати, але не можете розмовляти? - Почніть вивчати англійську прямим методом (Direct Method), в основі якого лежить Метод Каллана. Ви вивчаєте англійську так як рідну мову в дитинстві. Спочатку вчите слова, потім складаєте їх в речення, вивчаючи граматику, потім вчитеся читати і писати.
Ви починаєте розмовляти англійською з першого ж уроку, таким чином ламається мовний бар'єр.
 
Ви ділова людина і у Вас немає часу на виконання домашніх завдань? - Регулярно відвідуйте заняття та вчіть лише нові слова. Розуміння граматики прийде з часом.
 
У Вас проблеми з вимовою? - Дивіться новини англійською мовою. Зазвичай диктори в новинах говорять дуже правильно і чітко.
 
Вам потрібно вивчити вузькоспеціалізовану англійську (стоматологія, перукарство)? - Не варто відразу ж шукати вузькоспеціалізовані курси. Спочатку вивчіть основи мови, основну граматику та структуру речення (зазвичай вистачає піврічного навчання). Потім, користуючись інтернетом, Ви зможете самостійно вивчати ті терміни та вирази  які потрібні саме Вам. Жоден викладач не зробить це краще за Вас.
 
Ви колись давно вивчали англійську мову, непогано нею розмовляли, але пройшов час і все забулося? - Звичайно мову потрібно весь час підтримувати. Найпростіший спосіб це дивитися фільми мовою оригіналу. А найкраще знання мови реанімується, коли Ви знаходитесь в англомовному середовищі. І чим триваліший термін Ви будете спілкуватися з носіями мови, тим більше забутих знань зможете витягнути на поверхню.