РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА
під ключ
ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ!
teachers
Розмовляй вже за 2 місяці!
Запис на безкоштовне
пробне заняття
РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА З LIBERTY - ЦЕ ПРОСТО!

РОЗМОВНА АНГЛІЙСЬКА З LIBERTY - ЦЕ ПРОСТО!

ПРЯМИЙ МЕТОД ВИВЧЕННЯ МОВИ
Вивчення англійської мови за Прямими методами (Callan Method, Effective Direct Method) на сьогоднішній день є одним із найпопулярніших у світі. Їхньою характерною особливістю є те, що більша частина занять складається з усних вправ у вигляді діалогу між викладачем та учнями, в ході якого викладач задає питання, які містять у собі вже вивчену лексику або граматичні конструкції. Таким чином, новий матеріал надійно закріплюється на практиці. Це дозволяє швидко подолати мовний бар’єр.          Починаючи з першого заняття, учні занурюються у мовне середовище. Метод спонукає людину до розмови та запам’ятовування.
 
БЕЗ ДОМАШНІХ ЗАВДАНЬ
Метод не передбачає домашніх завдань. Якщо Ви сумлінний учень і ваша відвідуваність занять складає більше 80% Вам не потрібно нічого вчити вдома. Деякі наші учні вдома навіть не відкривають підручник. Причиною цього є систематичне повторення пройденого матеріалу.
 
МАКСИМАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА МІНІМАЛЬНІ ЗАТРАТИ
Не потрібно місяцями чекати набору групи і сплачувати наперед захмарні суми за навчання. З LIBERTY Ви можете почати вчитися в будь який момент і оплачувати помісячно.
Якщо Ваш рівень володіння мовою вищий від початкового, Ви можете одразу розпочати вивчення англійської. Якщо Ви тільки розпочинаєте вивчення мови, Вам запропонують групи, які стартуватимуть поточного місяця.
 
Вже за 2 місяці навчання Ви зрозумієте, ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ З LIBERTY - ЦЕ ПРОСТО!
 
Записутеся на пробне безкоштовне заняття вже сьогодні за телефонами (032)242-45-42; 0675050093; 097660806 або на сайті www.liberty.lviv.ua та отримуйте знижки та подарунки на навчання восени!